
Спіральний міксер FAMAG Griletta IM8 S/10V -10 швидкостей знімна чаша
- В наявності
- Код: м0000091
96 799 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спіральний міксер FAMAG IM 8 S/10V GRILLETTA — це універсальний прилад для замішування різних типів тіста. Регульована швидкість дає змогу використовувати його як для твердого, так і для м'якого тіста, наприклад, для хліба, піци, печива, піади тощо, а також для тіста з високим вмістом вологи, як-от тісто для піци на деку, романо пінсу, безглютенове тісто та тісто на основі розчинки. Версія S обладнана знімною чашею для зручного витягання готового тіста й очищення.
Найвища якість за розумною ціною.
Спіральний міксер FAMAG IM 8 S/10V GRILLETTA — це універсальний прилад для замішування різних типів тіста. Регульована швидкість дає змогу використовувати його як для твердого, так і для м'якого тіста, наприклад, для хліба, піци, печива, піади тощо, а також для тіста з високим вмістом вологи, як-от тісто для піци на деку, романо пінсу, безглютенове тісто та тісто на основі розчинки.
Версія S обладнана знімною чашею для зручного витягання готового тіста й очищення.
Розроблена та сконструйована за зразком великої тестомільної машини, модель IM8 S підходить як для домашнього, так і для професійного використання. Завдяки своїй надзвичайно точній і надійній механіці, машина працює тихо, споживає мало енергії й не вимагає технічного обслуговування.
Зроблено на 100% в Італії
25 років традицій
Компанія FA.MAG Contrada Brugatta в Марина-ді-Монфорті (штат Мен) вже 25 років виробляє надійну та довговічну побутову техніку, використовуючи найпередовіші технології. Заснована за ідеєю Джузеппе Грілло, компанія поширює свою продукцію в усьому світі. Легкі та прості у використанні спіральні міксери GRILLETTA підходять як для домашнього, так і для професійного використання. Вони забезпечують професійні результати за розумною ціною.
Технічні параметри
• Міцний ланцюговий привод.
• 10 рівнів регулювання швидкості.
• Знімна чаша.
• Конструкція з товстостінної сталі.
• Фарбування нетоксичними епоксидними порошками харчової якості.
• Чаша, спіраль і кришка з неіржавкої сталі.
• Максимальна місткість тесту: 8 кг (мука + вода)
• Мінімальний об'єм тесту: 1 кг (мука + вода)
• Зроблено в Італії
• Гарантія 24 місяці
Габарити міксера (ДхШхВ): 520х280х430 мм
Вага: 30 кг
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Тип міксера | Стаціонарний |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Перегляд обладнання | Тестомес |
| Завантаження тіста | 10 кг |
| Номінальне напруження | 220 В |
| Сфера використання | Fast-food |
| Тип управління | Електромеханічне |
- Ціна: 96 799 ₴
