
Спіральний міксер Mfitaly SP20, 20 кг
- В наявності
- Код: м0000120
143 399 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійний спіральний міксер
Професійний спіральний тістоміс — незамінний прилад для змішування борошна з водою, дріжджами та іншими інгредієнтами.
Він ідеально підходить для піцерій і пекарень.
Зроблено на 100% в Італії
Функція мікшера
• Конструкція виготовлена зі сталі з порошковим покриттям
• Таймер, що дає змогу запрограмувати час роботи мікшера.
• Спіраль, колона та чаша виготовлені з неіржавкої сталі.
• Ланцюгове передавання через спіралі
• Ремінне передавання з шківом для обертального руху чаші;
• Регулювання швидкості дає змогу працювати з багатьма типами тіста.
• Електромонтаж, що відповідає стандартам CE, із захисними кожухами з неіржавкої сталі;
• Двигун потужністю 3,5 кВт | Живлення 230 В
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Італія |
| Вид обладнання | Тістоміс |
| Завантаження тесту | 20 кг |
| Номінальна напруга | 220 В |
| Сфера використання | Fast-food |
| Тип управління | Електронно-механічне |
| Колір корпусу | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Харчування | Мережа 220 В |
| Стан | Нове |
| Тип міксера | Стаціонарний |
- Ціна: 143 399 ₴
