Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструкція меблів: дерево, ДСП
Наповнювач: піна + хвиляста пружина
Метод розборки: не стосується
Тип тканини: плетіння (2-я група)
Отдельностоящая меблі: так
Функція сну: не стосується
Потрібно збірка: так (ноги)
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Глибина | 80 мм |
| Ширина | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип м'яких меблів | крісло нерозкладне |
| Висота з урахуванням спинки | 104 см |
| Висота сидіння | 41 см |
| Колір | Світло-сірий |
- Ціна: 10 141 ₴



