влевовправо

Консольний стіл Songmics LNT11BX
- В наявності
- Код: 13198512182
13 700 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Консоль виконана у сільському стилі, тобто. відповідним чином стилізована. Відповідні розміри консолі забезпечують достатньо місця для наших речей.
Додатковою перевагою консолі є 2 місткі ящики і полиці, які наведуть порядок у вашому передпокої, коридорі та вітальні. Консоль можна використовувати для зберігання квітів у горщиках, книг, журналів, декоративних фігурок, ключів та інших дрібниць. Ми також можемо поставити наші фотографії у красивій рамці на верхній стіл.
Меблі у стилі лофт – це останнє слово моди. Стіл неодмінно впишеться у декор багатьох кімнат.
Залізна конструкція забезпечує стійкість меблів.
Ідеально підібрані елементи каркасу та рустикальна обробка полиць та ящиків додадуть вашому інтер'єру чарівність. Подбайте про естетику свого залу, вітальні або кімнати, вибираючи перевірені вироби найвищої якості.
СПЕЦИФІКАЦІЯ
Колір: прозорий, сільський коричневий, чорний
Матеріал: загартоване скло, ДСП, залізо.
Розміри: 100 х 40 х 80 см (ширина х глибина х висота)
Вага: 23,8 кг
Максимум. верхнє завантаження скла: до 30 кг
Регульовані ніжки допоможуть правильно вирівняти меблі навіть на нерівній підлозі.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | консоль |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Габаритні розміри консолі | |
| Висота консолі | 80 см |
| Глибина консолі | 40 см |
| Ширина консолі | 100 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
- Ціна: 13 700 ₴






