влевовправо

Консольний стіл DULIT WERNATURE
- В наявності
- Код: 9938201677
9 950 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Елегантна промислова консоль із двома полицями.
Консоль Dulit – це практичний та позачасовий предмет меблів, який додасть елегантності будь-якій кімнаті. Консоль Dulit – ідеальне рішення для вузьких приміщень, таких як: тамбур або коридор. Цей предмет меблів можна використовувати як підставку для квітів або демонстрації сувенірів.
Матеріали:
Стільниця – ламінована плита Egger, колір Бетон, товщина 18 мм. Облицьований методом ABS.
каркас - метал, профіль 20х20 мм із порошковим покриттям
Розміри :
- Ширина – 100 см
- глибина - 30 см
- Висота – 80 см
Товар повністю зібраний. Складання не потрібне.
В інших пропозиціях консоль доступна з ламінованою дошкою у 4 різних колірних варіантах:
Дуб ремісничий
Яскравий мармур
Темний мармур
Бетон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Egger |
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | консоль |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Габаритні розміри консолі | |
| Висота консолі | 80 см |
| Глибина консолі | 30 см |
| Ширина консолі | 100 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Фасади | метал |
- Ціна: 9 950 ₴



