влевовправо

Консольний стіл LUSTRAGLAM (глянець)
- В наявності
- Код: 11056124687
10 050 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Вам не знадобляться ні фахівці, ні інструменти, ні час, яких вам, напевно, ще не вистачає, бо...
... меблі приходять до вас у зібраному вигляді, вам залишається тільки прикрутити ніжки до консольного столика.
СИСТЕМА ВІДКРИТТЯ CLIK-ON
Механічне пристосування для відкривання дозволяє легко та надійно відкривати ящик. Просто натискайте спереду. Щоб закрити ящик, просто натисніть на нього.
НАПРЯМНІ ДЛЯ ЯЩИКА ПОВНИЙ ВИРУХ
Завдяки використовуваним напрямним у нашому розпорядженні весь вміст скриньки. Усі предмети у ньому у вас під рукою.
Переваги:
повне висування ящика,
тиха робота,
висока міцність та довговічність.
Найважливіші характеристики меблів:
виготовлений із високоякісної плити (високий глянець)
кромки (шпон) з АБС, також глянцеві
зроблено з увагою до найдрібніших деталей
дивовижний та сучасний дизайн
місткий ящик, поділений на два відділення
метал, золоті ніжки, порошкове фарбування.
Колір меблів білий
Усі розміри консолі:
Загальна висота -80,5 см
Загальна ширина – 75 см
Загальна глибина – 40см
Скринька розділена на 3 відділення, максимальна висота предметів 10,3 см.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | консоль |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Габаритні розміри консолі | |
| Висота консолі | 80.5 см |
| Глибина консолі | 40 см |
| Ширина консолі | 75 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Фасади | метал |
| Корпус (каркас) | метал |
- Ціна: 10 050 ₴






