влевовправо

Консольний стіл FutuStal Black MiniPearl KPP-C1CZ-60x20h80 60х80х20см
- В наявності
- Код: 13318876290
5 050 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
KPP-C1CZ-60x20h80 - топ Black Matt + Black MiniPearl
Унікальна, практична, елегантна і в той же час проста консоль для передпокою. Поєднання металу з високоякісним верхом. Суцільна прямокутна стільниця товщиною 1,8 см виглядає дуже естетично. Профільовані металеві ніжки. Порошкове покриття. Він ідеально підійде у вашій передпокої або навіть у вітальні.
Розміри:
Висота: 80 см
Ширина: 60 см
Глибина: 20 см
Товщина стільниці: 1,8 см
Вага консолі: 6,9 кг
Стільниця в декорі Black MiniPearl:
Колір та опис стільниці:
Чорний онікс
Класичний, глибокий насичений чорний. Надзвичайно універсальний. Любителі контрастів неодмінно оцінять його в поєднанні з однотонними кольорами, як більш насиченими, так і делікатними.
Структура та опис основи:
МП - Мініперл
Ця класична, ненаправлена перламутрова структура із середнім глянцем особливо міцна і завдяки своєму універсальному характеру підходить для будь-якого застосування та декору.
Сталева конструкція, покрита порошковою фарбою тонкої структури, завдяки чому будь-які подряпини та відбитки менш помітні :)
Каркас консолі з профілів 15х15 мм.
Чорний, тонка структура - стійка до подряпин.
| Габаритні розміри консолі | |
|---|---|
| Висота консолі | 80 см |
| Глибина консолі | 20 см |
| Ширина консолі | 60 см |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | консоль |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
| Фасади | метал |
- Ціна: 5 050 ₴


