влевовправо

Консольний стіл KambergArt SK90x30x75e 90 х 75 х 30 см
- В наявності
- Код: 11866813460
7 050 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розміри
Висота: 70 см
Ширина: 90 см
Глибина: 30 см
Профіль: 20 мм
Матеріал: сталь
Порошкове покриття
Чорний колір
100% польський товар.
Зварний виріб.
| Габаритні розміри консолі | |
|---|---|
| Висота консолі | 75 см |
| Глибина консолі | 30 см |
| Ширина консолі | 90 см |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | консоль |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
- Ціна: 7 050 ₴


