влевовправо

Консольний стіл Loft 80 x 94,5 x 30cm
- В наявності
- Код: 10505901009
9 700 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ексклюзивна консоль з металу з дошкою в білому альпійському матовому кольорі. Рамка ефектного золотистого кольору, пофарбована порошковою фарбою.
Дизайнерський предмет меблів, який прикрасить передпокій, вітальню або інший інтер'єр.
Розміри:
ширина: 80 см
висота: 94,5 см
глибина: 30 см
Товар виготовлено в Польщі.
| Габаритні розміри консолі | |
|---|---|
| Висота консолі | 95 см |
| Глибина консолі | 30 см |
| Ширина консолі | 80 см |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | консоль |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб крафт золотий, Чорний |
- Ціна: 9 700 ₴







