влевовправо

Консольний стіл Majs KON-Z27 120 x 78 x 40cm
- В наявності
- Код: 11187451987
17 899 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Металева консоль (стіл) золотистого кольору в стилі гламур з тонованою скляною стільницею і поличкою
Розміри:
ширина : 1200 [мм]
глибина : 400 [мм]
висота: 780 [мм]
Деталі продукту:
Конструкція каркаса виконана з металу відтінку хромованого золота
Стільниці з тонованого загартованого скла товщиною 8 [мм].
Скляна нижня полиця
Додаткові елементи стайлінгу
Міцна і стійка конструкція
Елегантний і мінімалістичний дизайн
Продуманий дизайн
Наші столи поставляються частинами. Міцна та безпечна упаковка забезпечує мінімізацію витрат на доставку та полегшує транспортування та доставку до місця монтажу. Додана чітка інструкція зі складання дає змогу швидко та без проблем зібрати меблі будь-кому.
| Габаритні розміри консолі | |
|---|---|
| Висота консолі | 78 см |
| Глибина консолі | 40 см |
| Ширина консолі | 120 см |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | консоль |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
- Ціна: 17 899 ₴


