влевовправо

Консольний стіл Majs KON-S1590 90 x 78 x 25cm
- В наявності
- Код: 11186778262
11 250 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
MAJS™ - представляє:
Металева консоль зі скляною стільницею
Розміри:
ширина : 900 [мм]
глибина : 250 [мм]
висота: 780 [мм]
Деталі продукту:
Каркасна конструкція з хромованого металу
Стільниця з прозорого загартованого скла товщиною 8 мм
Додаткові елементи стайлінгу
Міцна і стійка конструкція
Елегантний і мінімалістичний дизайн
| Габаритні розміри консолі | |
|---|---|
| Висота консолі | 78 см |
| Глибина консолі | 25 см |
| Ширина консолі | 90 см |
| Основні | |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | консоль |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | метал |
- Ціна: 11 250 ₴



