влевовправо

Консольний стіл Vasagle LNT93X 100 x 80 x 35 см
- В наявності
- Код: 9249591900
5 850 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
матеріал: залізний каркас, ДСП
вага: 16 кг
макс. навантаження на верхню полицю: 30 кг
макс. навантаження на нижню полицю 10 кг
точні розміри вказані на фото в карусселі
новий продукт
| Габаритні розміри консолі | |
|---|---|
| Висота консолі | 80 см |
| Глибина консолі | 35 см |
| Ширина консолі | 100 см |
| Основні | |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | консоль |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Фасади | ДСП |
- Ціна: 5 850 ₴




