влевовправо

Консольний столик UNHO 100 х 78,5 х 30 см
- В наявності
- Код: 12721139205
8 450 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стільниця з спеченого каменю має натуральну текстуру + золотисті металеві ніжки для сучасного вигляду, додає відчуття розкоші та підходить до різних будинків із різними стилями. Це вражаюче та ненав'язливе доповнення до вашої житлової площі, коридору, входу чи фойє
Акцентний столик, який використовується в коридорі або фойє, щоб створити фокус для відвідувачів у вашому домі.
Порівняно зі стільницею зі скла та МДФ, ця стільниця виготовлена з нового стилю, але міцнішого спеченого каменю, який має гарну міцність і твердість, ніж мармур, високу щільність, водонепроникність, стійкість до подряпин, стійкість до високих температур до 1200 ℃.
Технічні дані:
Тип: консольний стіл
Потрібна збірка: так
Стиль: модерн/мінімалізм
Модель: акцентний стіл
Кімнати: хол, вітальня, коридор, хол
Матеріал: спечений камінь + металеве залізо
Колір: золото + білий
Вага нетто: 13 кг
Максимальне корисне навантаження: до 30 кг
Розмір виробу: 100х30х78,5 см
Розмір упаковки: 112х38х15 см
Вага упаковки: 14,25 кг
Пакет включає:
1 x консольний стіл
1 аксесуари для гвинтів
1 х посібник користувача
| Габаритні розміри консолі | |
|---|---|
| Висота консолі | 78.5 см |
| Глибина консолі | 30 см |
| Ширина консолі | 100 см |
| Основні | |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | консоль |
| Тип встановлення консолі | підлогова |
| Форма фасаду | прямий |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | МДФ |
- Ціна: 8 450 ₴




