влевовправо

Консольний столик LUSTRAGLAM LENA 75 х 16 х 40см
- В наявності
- Код: 11950992932
5 850 ₴
+380 (99) 619-55-04
- +380 (97) 794-30-94
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У підвісному варіанті для підвішування на стіну
повне висування ящика
високоякісні напрямні з повним висуванням
відкривається системою «натиснути».
всі передні елементи виконані в глянцевому кольорі білого кольору
ЯЩИК ПОВНОГО ВИСУВАННЯ
Завдяки використовуваним напрямним ми маємо в своєму розпорядженні весь вміст ящика. Всі предмети в ньому у вас під рукою.
Переваги:
повне висування шухляди,
тиха робота,
висока міцність і довговічність.
Оснащений одним дуже містким висувним ящиком , розділеним на два відділення, що дозволяє максимально використовувати простір. Тут ви можете розмістити всі свої аксесуари та косметику.
Красивий і сучасний консольний столик який можна використовувати як туалетний столик, він ідеально впишеться в спальню, гардеробну або студію візажиста.
Найважливіші характеристики:
виготовлений з високоякісної акрилової дошки (високий глянець)
кромки (шпон) з АБС, також глянцеві
виконано з увагою до найдрібніших деталей
меблі повністю зібрані
дивовижний і сучасний дизайн
місткий ящик, розділений на два відділення
Всі розміристолика:
Висота - 16 см
Загальна ширина - 75 см
Загальна глибина - 40 см
Ящик розділений на 2 відділення, максимальна висота косметики 10,3 см.
У комплекті ви отримуєте:
туалетний столик в зборі
У комплекті немає дюбелів для настінного кріплення. Дюбелі слід підбирати безпосередньо до матеріалу стін.
| Габаритні розміри консолі | |
|---|---|
| Висота консолі | 16 см |
| Глибина консолі | 40 см |
| Ширина консолі | 75 см |
| Основні | |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | консоль |
| Тип встановлення консолі | настінна |
| Форма фасаду | прямий |
- Ціна: 5 850 ₴






